Moře a plavky

Myslím si, že asi každý člověk na světě moc rád plave. A já nejsem jiná, protože opravdu moc ráda plavu a jsem taky vděčná za to, že mi moji rodiče tehdy na základní škole v první třídě předepsali plavecký kurz. Protože mnoho děti tam ani nešlo, protože se to rodičům nechtělo platit. To tehdy bylo ještě docela drahé a plus ještě výbava na plavání, tak to taky nebylo zrovna levné. Proto jsem opravdu ráda, že jsem se naučila opravdu skvěle plavat už v první třídě. Takže jsem rodičům potom poděkovala, že mi tohle umožnili, a navíc už jsem si taky v plaveckém kroužku, který trvalo rok a půl, našla dvě skvělé kamarádky, se kterými se kamarádím dodnes, a to je mi už třicet pět let.

Mám ráda moře.

Taky se musím pochlubit tím, že jsem shodila nějaká ta kila, a to jenom díky sportu. Z toho jsme byla vážně nadšená. Ovšem moje kamarádka, která se mnou taky závodně občas plavala, tak vůbec nemohla shodit přebytečná kila, která začala nabírat, když jí začala puberta. A proto moje kamarádka opravdu nosila plavkové šaty pro plnoštíhlé. A víte vůbec, co to jsou plavkové šaty pro plnoštíhlé? To jsou takové zajímavé zvláštní speciální plavky, které nejsou bikiny, ale ani to nejsou klasické plavky. Vypadají to jako malé minišaty, ale jsou z takového plavkového materiálu a říká se jim plavkové šaty pro plnoštíhlé.

Líbí se mi barevné plavky.

Používají to hlavně plnoštíhlé ženy, protože nechtějí ukazovat své větší bříško anebo zadek, tak používají plavkové šaty pro plnoštíhlé, které je taky můžou zeštíhlit. A taky navíc, co mohu potvrdit, že tyto plavkové šaty pro plnoštíhlé jsou velice kvalitní a taky vypadají velice stylově, protože pak stahují, takže člověk potom na oko vizuálně vypadá o dost štíhlejší. Takže pokud i vy hledáte kvalitní plavky pro plnoštíhlé, tak se podívejte na webové stránky lasilueta.cz, kde hrajete taky mimochodem krásné letní šaty a zmíněné plavkové šaty pro plnoštíhlé.

Doporučené články