Kupujete iPhone?

Přemýšlíte, jaký typ iPhonu si koupit? Hledáte něco opravdu jedinečného a zároveň vizuálně krásného? Nechte si poradit a zvolte ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Tyto mobilní telefony jsou velice oblíbené, a to zejména pro jejich snadné ovládání, přitažlivý design a kvalitní operační systém. Je pravdou, že nejde o nejlevnější záležitost, ale profesionalita a kvalita stojí za příplatek. Je libo ikonický SE nebo nejnovější 11 Pro?
Od roku 2007 kdy byl větu poprvé představen první model ušel tento šikovný telefon dlouhou cestu. Je zárukou prestiže a těší se velké oblibě. Aby ne! Nabízí nespočet vynikajících funkcí, inteligentních aplikací, výborný fotoaparát a spoustu dalšího.iPhone X se sluchátky

Nesmrtelná klasika iPhone SE

Tento model je velmi oblíbený a není těžké přijít na to proč. Velikostí se neliší od 5S avšak nabízí určité zlepšení. Je skladný a dobře se drží. Výhodná cena a skvělý procesor jsou zkrátka jasnými plusy.

Designová pecka iPhone 8 plus

Místo kovu je zde použito elegantní tvrzené sklo. Dále nabízí duální fotoaparát a je voděodolný. Cenově se řadí mezi ty levnější. Je dostupný v mnoha barevných provedeních.

iPhone X

Z displeje bylo odstraněno tlačítko a je celý naprosto dotykový. Jde o revoluci, směr, kterým se nyní budou ubírat všechny telefony. Odemknout tohoto mazlíka můžete kromě hesla i obličejem. Stejně jako u předchozího modelu nabízí voděodolnost a duální fotoaparát.iPhone 5

iPhone 11 Pro

Revoluční trojitá foto soustava a teleobjektiv? Rozhodně ano! Je odolný proti vodě i prachu, má možnost bezdrátového nabíjení. Samotná baterie má prodlouženou výdrž a rychleji se nabije. Kromě stříbrného se nabízí také zlatý, šedý, zelený a růžově zlatý.  Je pravdou, že nepatří mezi ty levné, ale zato má co nabídnout! Na trhu je k dostání také verze s duálním fotoaparátem a ta se již mezi ty levné zařazuje.

Doporučené články