Jak se stát elegantní a upravenou ženou?

Titulek ve vás možná vzbudil spoustu dotazů a pochybností o tom, zda jste vlastně uvnitř sebe i navenek elegantní a zda působíte sebevědomě a upraveně natolik, abyste si mohla být jistá tím, že následující rady již nepotřebujete.

zrzavá žena

Nebojte, nejde o to, že bychom se snažili nějakým způsobem apelovat na to, že musíte na svém vzhledu cokoli drasticky měnit.

Naopak, nepochybujeme o tom, že každá žena je krásná a půvabná především ve své přirozenosti. Jsme si však zároveň vědomi, že následující tipy k zamyšlení jistě využije nejedna z vás, až se příště nebudete cítit tak úplně ve své kůži, ale nebude vám jasné, proč tomu tak je. Tak jdeme na to!

kosmetické štětce

  • Všeho moc škodí. Aktuálně je velmi trendy minimalismus, ať už v oblasti make-upu či oblékání. Proto se nesnažte za každou cenu na sebe v jeden den navěsit všechny nové kousky, které jste si včera pořídila, ani se nepokoušejte na svůj obličej umístit přemíru make-upu a dekorativní kosmetiky. Bude vám to spíše na škodu. Výsledný efekt by mohl působit cirkusově. Proto raději kombinujte klasické a neutrální kousky, a pokud máte náladu na experiment, můžete zařadit 1 – 2 výrazné prvky, které rozbijí celkový outfit – mohou to být například výrazné náušnice nebo jeden masivní prsten.
  • Síla je v detailech. Možná vám bude připadat, že se na drobnosti nikdo nedívá, ale je podstatné, abyste se na ně zaměřila vy a to proto, že právě detaily na nás utváří dojem celku. Proto dbejte na upravenou manikúru i pedikúru, každý módní kousek totiž přebije nepěkně upravená ruka. Pokud si nestíháte ten den umýt vlasy, použijte suchý šampon – nejenže odstraní nevzhlednou mastnotu, ale vykouzlíte díky němu i pěkné účesy, protože vaše vlasy budou lépe držet v jakékoli úpravě.
  • Přirozená krása je to hlavní. Dbejte na přirozený vzhled a případné nedostatky zkuste vyvážit jinak, než uměle. To znamená, že pokud máte polámané nehty, zapracujte raději na jejich kvalitě, než je překryjete umělými. Vyberte správnou řasenku, než si necháte nalepit umělé řasy. A pokud máte řídké obočí, používejte sérum na růst obočí Pulo.

Doporučené články