Dům na přání

Velký dům je snem snad každého z nás a to nejlépe s velkou zahradou. Ovšem postavit takový dům dá pořádně zabrat a určitě to nezvládnete sami. Základem však je stavební pozemek a také stavební povolení, abyste mohli vůbec kopnout do země. Pokud nemáte ani jedno, tak budete potřebovat hromu peněz, abyste si uskutečnili sny. Ovšem pokud máte pozemek, na kterým se dá stavět, ale nemáte čas, tak oslovte stavební firmy Vysočina, které se vyznají ve stavebnictví.

Vysočina

Tato stavební firma z Vysočiny má ty nejlepší možné zkušenosti ve stavebnictví a nabídne Vám hned několik domů, které staví. Jejich prioritou je spokojený zákazník a tak dělá svojí práci svědomitě a také kvalitě. Samozřejmostí je, že kvalitní dům, potřebuje také kvalitní materiál, ze kterého je. Tudíž tato firma používá pouze osvědčený materiál, se kterým má zkušenosti. Jejich dělníci jsou proškolení profesionálové, kteří mají dlouholetou praxi ve stavění domů. Navíc si firma zakládá na férovém a spolehlivém jednání, bez kterého to v dnešní době nejde. Jejich doby se nákladově pohybují od 1000 Kč měsíčně. Tudíž ušetříte na energiích.

Vysočina (2)

Na jejich internetových stránkách najdete hned několik domů, co firma staví. Vybrat si můžete z bungalovů, patrových domů, nebo domy přímo na klíč. U každého domu najdete podrobný popis a také fotografie domu samotného. U domu je vždy rozepsáno, jakou má užitkovou plochu, zastavěnou plochu, obestavěný prostor a také výšku hřebene. Samozřejmě je zde uvedená také cena, za každý dům. Můžete si vybrat mezi variantami a to cena za hrubou stavbu a cena domu na klíč. Všechny ceny jsou uváděny se základní deskou, ovšem není zde započítané DPH.

Pokud tedy přemýšlíte, od jaké firmy si nechat postavit Váš vysněný dům, tak určitě zvolte tuto firmu. Zaručeně nebudete litovat a budete bydlet rychle a za dobrou cenu.

Doporučené články