Zkuste bydlet jinak

Ptáte se nás jak? Vždyť pokud chce někdo bydlet, musí si postavit vlastní dům nebo koupit byt. Existuje ovšem i alternativní možnost. Mobilní domy jsou finančně dostupnou variantou na trhu, stačí Vám jen sehnat vhodný pozemek. V porovnání s klasickou stavbou nebo bytem Vám nabízí několik výhod:

opuštěný mobilní dům
– nízká cena
– plná vybavenost
– snadná dostupnost
– profesionální doprava
– ihned k nastěhování
– kolaudovatelné

Nebudete muset čekat se stěhováním, mobilní domy jsou připraveny k okamžitému nastěhování, pokud už máte k dispozici pozemek, kde bude ten Váš umístěn. Jejich funkčnost a vybavení je srovnatelná a jakýmkoliv jiným bydlením. Nabízíme typy jak pro letní pobyty, tak typy i pro celoroční bydlení, do kterých se pohodlně nastěhujete s celou rodinou.

Všechno bude po Vašem

Jediná věc, která se nedá změnit, je základní tvar mobilního domu, ale vše ostatní si už můžete zařídit podle sebe. V nabídce máme tři základní typy: Design home, Steel home a Tube home. Každý z nich je unikátní svým vzhledem, který si můžete doladit volbou dveří a okenních rámů. Vybavení a vzhled interiéru si už můžete plně přizpůsobit vlastním potřebám a preferencím, neexistují žádná omezení. Celoroční varianty jsou dokonale zateplené, aby bylo snadné je vytápět, ať už tuhými palivy nebo elektrickými přímotopy.

opuštěný starý dům

Zkrátka už se nemusíte bát, že neseženete to pravé bydlení. My už pro Vás máme vše připravené, stačí jen zavolat a domluvit se. Vybraný mobilní dům Vám dopravíme na místo, ukotvíme a připojíme. Vám stačí mít jen pozemek, vše ostatní už zařídíme my. Nastěhovat se můžete prakticky ihned po ukotvení, naše produkty jsou při prodeji již plně vybavené a Vám odpadnou všechny starosti se stěhováním nábytku a dalšího vybavení. V ceně jsou samozřejmě záruční servisy a opravy, pokud bude třeba. Bydlete konečně ve vlastním.

Doporučené články