Přestěhování kanceláře nebo rovnou celé firmy


Podnikatelé, firmy nebo i živnostníci, kteří mají někde svou kancelář, ti všichni se občas, stejně tak jako obyčejní lidé, potřebují přestěhovat. Už vám nevyhovují dosavadní prostory? Firma se zvětšuje a potřebovala by se přemístit do něčeho většího? Nebo je tomu bohužel naopak? Zmenšujete podíl ve firmě, celkový objem zakázek a výrobu? V tom případě využijte služeb profesionálního stěhování kanceláří a firem. Najdete je po celé České republice a existuje samozřejmě také sekce stěhování firem v Praze.

Oznámili jste na pracovišti, že firma bude mít zanedlouho nové sídlo? Jenomže nikdo se k ničemu nemá? To je typické, mnohdy jsou lidé tak v šoku, že nejsou schopni si sbalit ani věci ve stolu, hned se všechno probírá a podobně. Nedělejte si s tím zbytečné starosti, právě s profesionální firmou si všechno usnadníte.

firma lidé

Firmy a kanceláře se dají přestěhovat například přes svátky, abyste zamezili zbytečné ztrátě času. Navíc si u profesionální služby můžete vypůjčit všechen obalový materiál. Nahlásíte dopředu, že potřebujete krabice, folie, pásky a podobně a oni vám všechno poskytnou.

Veškeré věci balí obezřetně a stále mají vše pod kontrolou, takže se nemůže stát, že by někdo něco ukradl. I citlivá data, šanony, to všechno se dá přemístit. K informačním technologiím, notebookům, počítačům a podobným inkriminovaným součástkám mají velký respekt a manipulují s nimi velice opatrně.

firma kancelář

U velkých kusů nábytků například z konferenční místnosti, provedou demontáž, pokud je to možné a opětovnou montáž na místě určení. Hravě si poradí i s těžkými břemeny, kopírkami a dalšími záludnými věcmi.

Běžným postupem před zahájením činnosti je prohlídka jejich zástupce vaší kanceláře nebo firmy. U velkých firem je to vyžadováno, aby mohlo proběhnout jakési naplánování a přepravci věděli, s čím vším mají počítat. Urychlí to veškerou práci v potřebný den konání akce i celkovou komunikaci.

Doporučené články