Pohádkové hrací kostky

Dnes je na našem trhu tolik rozmanitých hraček, že se rodiče někdy těžko rozhodují, jakou hračku svému dítěti mají koupit. Dají se koupit hračky z nekvalitních i z kvalitních materiálů. Ale tradiční české hračky v kvalitě nemají konkurenci. Zvlášť pro ty nejmenší.

Zůstali vám též vzpomínky na Vaše dětství a na hračku, která byla ze dřeva a byla Vaše nejmilejší? Nebo si vzpomínáte na na panenku, vláček, koníka, dřevěnou stavebnici…

Už nějaký čas si mnozí rodiče uvědomují, že je zbytečné kupovat spoustu hraček, které jsou převážně vyrobené z plastů. Rodiče se už často rozhodují pro dřevěné české hračky, které jsou nejenom krásné, zdravotně nezávadné, ale které dokážou splnit u dítěte v každém věku především výchovný efekt.

lištička

České dřevěné hračky jsou jedinečné, krásné a bezpečné. Často specifické v tom, že kromě zábavy, hry, mají velký vliv na vývin vašeho dítěte. Ať se jedná o smysly jako je hmat, čich, motorika.

Dřevěné hračky určené pro kojence a batolata se u nás prodávají zdravotně nezávadné, jsou ekologické.

Kupujeme je pro ty nejmenší, pro batolata, později dětem v předškolním věku.

dřevěné kostky

Možná byste byli mile překvapeni, jak by si Vaše malá ratolest dokázala vyhrát s dřevěnými kostkami pro děti. S těmi nádhernými „pohádkovými“ kostkami, kde každá strana jednotlivé kostky je polepena nebo namalována krásným pohádkovým výjevem. A všechny kostky, které dostanete v malé krabičce s papírovými obrázky, jsou ve formě malé stavebnice. Každá strana kostky má část obrázku ze známé pohádky. Proto tyto dřevěné kostky učí Vaše dítě jak pohyblivosti prstíků, tak procvičování paměti a logice ve správné kombinaci obrázků. Je to jako puzzle. Ale jsou dřevěněné a podstatně větší – určené pro dětské ruce.

Málokterý eshop dokáže nabídnout krásné, kvalitní a nezávadné dřevěné hračky v dobré, přijatelné ceně. Námi nabízené hračky jsou kreativní a „chytré“, jako liška.

Doporučené články