Pánové, zažijte smyslné blaho …

Pánové, cítíte se unaveni, ale chuť na sex máte stále? Potřebujete se nechat opečovávat a vychutnat si erotické svádění se vším všudy? Pak vás můžeme ujistit, že jste na správné adrese. Naše certifikované masérky jsou vyškolené a provedou vás erotickým rájem. Potřebujete uvolnění a odpočinutí od stále přítomného stresu? Pak můžete volit masáž lávovými kameny. Anebo si vaše tělo žádá fyzického uvolnění? Pak pro fajnšmekry nabízíme masáž prostaty, která vás vynese až na vrchol erotického https://www.mall.cz/eroticke-pradlo blaha. Ale to není vše. Svou masérku si můžete vybrat již v klidu svého domova a zamluvit si ji na určitý den a určitou hodinu. Jakmile vám potvrdí vaši objednávku, už se můžete kochat představami, které pak v našem luxusním salonu dozajista zažijete.

nahá žena

Naše slečny mají šikovné prstíky a zkušenými hmaty vás přesvědčí o jejich profesionalitě a zkušenostech natolik, že se budete chtít vracet. A my vás opět rádi v našem luxusním salonu, kde se chováme ke klientům naprosto diskrétně, uvítáme.

Jak probíhá masáž?

Masérka natře vaše tělo esenciálním olejem Jak fungují esenciální oleje Mataharisalon.cz a erotická masáž může začít. Vy budete tím, kdo bude určovat trend, jaký esenciální olej slečna použije. Pro tantrické sexuální praktiky se nabízí P A Č U L I, který ne nadarmo sebou nese pověst neuvěřitelného afrodiziakálního esenciálního oleje!

Santalové dřevo volí nejraději ženy, které touží po exotickém sexuálním zážitku a báječném uvolnění díky smyslné masáži.

sexuální vzrušivý

Jste romantik každým coulem? Pak svůj zrak obraťte k esenciálními oleji zvaným CAPE ROSE GERANIUM. Díky této směsi vás jeho bohatá květinová vůně přímo nadchne a provoní celou místnost povznášejícím romantickým aroma, které je předzvěstí smyslného erotického masírování.

To vše dokážou smyslné esenciální oleje, které masérka zahřeje a teplé nanese svýma něžnýma rukama na všechna místa vašeho těla … A erotická masáž může začít.

Doporučené články