Mistr v grilování

Není to tak dávno, co jsme znali jen základní tři dochucovací omáčky, a to hořčici, kečup a tatarskou omáčku. Hořčice plnotučná a kremžská, kečup sladký a ostrý. Naštěstí je těmto časům konec. Chcete být králem letních grilovaček? Chcete, aby od vás hosté odcházeli najedení k prasknutí, olizovali se až za ušima a už se domlouvali na další návštěvu?

gril

Základem správné gril párty je samozřejmě kvalitní maso, pikantně ochucené a ugrilované tak aby bylo křupavé a uvnitř šťavnaté, ale to umí kde kdo. Pokud chcete být skutečnou jedničkou, musíte vymyslet přílohy a hlavně dresinky, které z jídla udělají skutečný gurmánský zážitek. Které budou pro vaše maso tou pravou třešničkou na dortu!

gril

Znáte chutney https://eshop.koldokol.cz/chutney-a-omacky/?

Chcete uspořádat gril party na vaší zahradě a chcete oslnit své hosty skutečným gurmánským zážitkem? Ať se rozhodnete grilovat hamburgery, krkovičku, steaky z kuřecího nebo vepřového masa, vždy byste měli použít skutečně kvalitní čerstvé maso. Můžete využít již naloženého masa, ale pokud chcete jste mistr v grilování, určitě máte už své osvědčené postupy a nebudete na nich nic měnit. Co však vždy můžete změnit, jsou omáčky, které k masu budete nabízet. Můžete si vyrobit své vlastní jogurtové dresinky, můžete experimentovat, ale také můžete vyzkoušet tzv. chutney. Chutney je hustá omáčka ze zeleniny a ovoce a může být pikantní i sladká, ale vždy bude ozdobou stolu, protože mívá jasnou barvu a ozdobou každé grilparty, protože tento typ exotické indické omáčky bude každý chtít ochutnat.

Meruňkové, švestkové, dýňově, chutney může být z jakéhokoliv ovoce a zeleniny, může mít příchuť chilli a může být pěkně pálivé, ale může být i sladké pro děti. Být králem grilovacího večírku, to musíte doladit váš stůl do posledního detailu, a chutney se tím nejdůležitějším detailem může stát.

Doporučené články