Dovolená v Chorvatsku na poslední chvíli

Dovolená u moře – kdo by rád nejel k moři za příznivou cenu a také pohodlně. Rádi jezdíte na dovolenou k moři až na poslední chvíli, abyste co nejvíce ušetřili anebo abyste ji mohli přizpůsobit termínu vaší dovolené a dalším okolnostem? Ušetřete ještě více, a to konkrétně na dopravě k moři, do vámi zvolené destinace. Pokud máte letos omezený finanční rozpočet na vaši rodinnou dovolenou, pak je zájezd na poslední chvíli tím správným řešením. Vyrazte k moři do Jižní Dalmácie za super cenu. Můžete tak ušetřit na vaší dovolené u moře příjemnou sumu, a ještě více můžete ušetřit, pokud místo letecké dopravy zvolíte dopravu silniční. A nebojte se, nemusíte to hned odřídit vy, auto můžete nechat klidně doma. Heslem pro vaši letošní dovolenou bude last minute chorvatsko autobusem.

přístav

Dopravte se pohodlně autobusem ke břehům Jadranu
Žádné předražené letenky, žádné střídání u volantu a věnování se řízení vlastního auta. Nyní se můžete na dovolenou ke břehům Jadranu dopravit pohodlně autobusem, a navíc za báječnou cenu na poslední chvíli. Při cestě na vaši dovolenou vás čekají pohodlná sedadla, wifi připojení a také možnost občerstvit se. Zakupte si zpáteční jízdenku na autobuse do Vámi zvoleného letoviska, a ušetřete tak za vaši dovolenou u moře. Nechte se pohodlně dopravit do některého z přímořských letovisek, kde si vyberte ubytování podle vašich představ a požadavků a budete si moci užít báječnou rodinnou dovolenou u moře za skvělou cenu. Během cesty můžete sledovat filmy, surfovat na internetu nebo si přečíst knížku, a to s možností studeného i teplého občerstvení.

řeka

Tento praktický způsob dopravy do Jižní Dalmácie je skvělým řešením, pokud chcete k moři za co nejnižší cenu. Nyní si dovolenou u moře můžete dopřát i vy společně s celou vaší rodinou. Tak vzhůru za poznáním krás Jižní Dalmácie.

Doporučené články