Sdílejte příspěvky na Instagramu


Instagram je skvělé místo, kde se můžeme se svými přáteli a ostatními lidmi podělit o své koníčky, životní situace a cokoliv dalšího budete chtít.

Sdílejte příspěvky na Instagramu

Sociální síť

Tato platforma opravdu dokázala dosáhnout až neskutečné popularity mezi lidmi, porotě ji snad zná každý mladý člověk. Funguje ve spoustě zemích, kdy ani ta naše není žádnou výjimkou. Příspěvky jsou ve formě fotografií a videí, což je ve většině případů mnohem zajímavější než psaný text. Využívat se dá k několika účelům, přičemž základní jsou dva. Tím prvním je mít profil, kde budeme sdílet svůj život, koníčky a zájmy s přáteli a svými sledujícími.

přihlášení na instagram

Druhou variantou jsou firemní účty či profily, kde lidé sdílí svůj život a sem tam se objeví nějaká spolupráce a propagace. Společnosti jsou si totiž moc dobře vědomy, že tato síť má skvělý dosah, a to zejména mezi mladými lidmi, díky čemuž můžou vydělat hezké peníze. Samotná sociální síť neumožňuje takovou přímou spolupráci, ovšem jsou stránky, kde se na ní můžete domluvit, kdy slavným lidem se firmy ožívají sami. Poté se domluvíte, jak budete spolupráce vypadat, přičemž často influencerům zašlou svůj produkt a ty jej doporučí na svém profilu.

Stahujte obsah

Každý si zde může založit účet, díky kterému získá svůj profil. Takže můžeme, jak sledovat příspěvky ostatních, tak sami je tvořit. Máme tu tři základní druhy příspěvků. Tím první je klasické přidání příspěvků a videí na svůj profil, přičemž pokud máme veřejný profil, tak se zobrazují naším sledujícím i dalším uživatelům Instagramu. Tohle zobrazování platí i u krátkých videí označovaných jako reels, jenž můžou mít minimálně 3 sekundy a maximálně 15 sekund. Posledním druhem příspěvků jsou takzvaná instastory.

Instagram logo

Ty si můžou prohlížet naši sledující hned na vrchu hlavní stránky, nebo přímo na našem profilu. Vlastností je, že zmizí po 24 hodinách. Jestliže si budete chtít stáhnout jakýkoliv obsah bezpečně do mobilu, počítače a tabletu, tak Vám poslouží instagram video HD download, jenž opravdu funguje bez problémů. Stačí sem vloží odkaz na daný obsah a tento web se už o všechno postará, a proto už si nemusíte se stahováním lámat hlavu.

Doporučené články